Člověk bez života a bez vize

Možno ste sa už niekedy dostali do bodu, kedy ste uvažovali nad tým, kam sa v živote posunúť ďalej, ako vyriešiť aktuálne finančné alebo zdravotné problémy, ako opäť získať pevnú pôdu pod nohami alebo možno konečne vyhrať nad neustálym kolotočom denných povinností, komplikácií či čakaní na víkend alebo termín výplaty.

Žena na telefonu.

Zažívate niečo podobné? Kladiete si obdobné otázky? Nie ste úplne spokojní so svojou finančnou či zdravotnou situáciou? Nie ste v tom rozhodne sami. Rozhliadnite sa okolo seba a zamerajte sa na signály vášho okolia. Kto z vašich známych, kolegov, priateľov či rodiny je skutočne spokojný a nič ho netrápi? Že by ste takých ľudí napočítali na prstoch jednej ruky? Zrejme všetci na tom budeme podobne.

Muž skákající přes skálu

Na mieste je logická otázka, ako si vlastne pomôcť? Riešenie môže priniesť práve spoločnosť LR Health & Beauty Systems vďaka svojmu Kariérnemu programu a kvalitným produktom.Na začiatku je to predovšetkým o vás a Vašej skutočnej chuti niečo zmeniť. Spoločnosť LR vám môže priniesť skvalitnenie vášho života iba v prípade, že sa skutočne rozhodnete, že je to cesta vhodná práve pre vás. Vykročenie z komfortnej zóny je krokom do neznáma, je pre mnohých z nás zásadnou skúškou odhodlania, v ktorej vás veľmi radi podporíme.

Lidi na jednání

Ak ste sa rozhodli skutočne niečo zmeniť a chystáte sa stať, alebo ste sa už dokonca stali naším LR partnerom, nasledujúce riadky sú určené práve Vám.

Uzavření smlouvy

Naši obchodní partneri prirodzene fungujú v dvoch rovinách. Ľudia, ktorí si vďaka nákupu našich produktov a spolupracujúcim lekárom riešia svoje zdravotné problémy, a ľudia, ktorí sa rozhodli, že využijú výhody, ktoré im prináša náš prepracovaný Kariérny plán. Sú to presne tí ľudia kladúci si vyššie položené otázky a majúci chuť vyjsť zo svojej komfortnej zóny nespokojnosti. Zaoberajú sa propagáciou značky v teréne a pomáhajú ostatným ľuďom zvyšovat kvalitu ich životov. Je to nádherné poslanie. Vďaka tejto aktivite zarábajú veľmi zaujímavé peniaze. Tí najúspešnejší sa postupne stávajú LR partnermi na plný úväzok a opúšťajú svoje pôvodné zamestnanie. Uvedomujú si totiž správne hodnotu investície svojho času, ktorý premieňajú na peniaze. Už nikdy nechcú tráviť život čakaním na výplatu, toho už si zažili dosť.

Spolupracující tým

Ihneď po registrácii sa LR partner ocitá v prostredí plnom nových informácií a úprimnej podpory. Prvým sprievodcom na začiatku jeho cesty je Sponzor, teda človek pomocou ktorého sa nový LR partner zaregistroval. Zoznamuje ho s prostredím, potenciálnymi kolegami a pozýva ho na prvé vzdelávacie semináre a schôdzky. Cieľom je sa toho do začiatku dozvedieť čo najviac, aby tak mohol čo najskôr začať pracovať a nakupovať vhodné produkty.

Hodinky

Ďalšou podporou sú pre nového LR partnera unikátne motivačné programy priamo od spoločnosti LR.11 % Prémia, symbol prvého úspechu. To už LR partner pracuje na plné obrátky. Motivuje nových partnerov k spolupráci, získava už prvý príjem a k tomu ako odmenu designové hodinky LR, ktoré vynikajúco dopĺňajú jeho či jej image. Od 11 % prémie chýba už len malý krok k prvému titulu podľa Kariérneho plánu a možnosti vstúpiť do tretieho motivačného programu a tým je Rýchly štart. Snívali ste vždy o pravidelnom pasívnom príjme? Vďaka investícii vášho času a práce ho môžete získať. Rýchly štart Vám môže priniesť pasívny príjem až po dobu 12 mesiacov.

Slečna řídící auto

Byť LR partnerom znamená mať určitý životný štýl. Mať svoj služobný automobil prémiovej značky. Mať svoju unikátnu aplikáciu LR Connect v mobilnom telefóne a prehľadne tak sledovať všetky aktivity a udalosti. Mať k dispozícii skúsených LR lekárov, fundovaných odborníkov vo svojich oboroch. Mať zaujímavý pravidelný príjem. Mať čas na seba a svoju rodinu a predovšetkým mať slobodu.

Pobočka v Ostravě a auta před ní

K tomu všetkému pripočítame nepretržitú podporu zo strany centrály v Ostrave. Zákaznícka linka je dostupná v pracovné dni a management spoločnosti je pripravený na Vaše prípadné otázky či požiadavky, ako ešte viac prehĺbiť kľúčovú myšlienku spoločnosti LR, „More quality for your life.“