Produkty Made in Germany

„Made in Germany“ znamená vo svete najvyššiu kvalitu – na naše produkty sú kladené vysoké nároky. Na to sa môžu naši zákazníci spoľahnúť! Aby sme Vám mohli ponúknuť 100% transparentnosť, označili sme všetky naše produkty, ktoré sú vyrobené priamo v Nemecku, naším logom „Made in Germany“.

Ultra moderní výroba

S naším moderným výrobným zariadením na Aloe Vera potvrdzujeme vysoký štandard „Made in Ahlen“ a s naším inovatívnym moderným výrobným zariadením vytvárame nové európske štandardy.

Logo institut fresenius

Pri našich produktoch staviame na veľmi vysoké štandardy kvality. Okrem našej priebežnej internej revízie nechávame dodržiavanie týchto štandardov prísne kontrolovať a certifikovať uznávanými a nezávislými inštitútmi. SGS INŠTITÚT FRESENIUS napríklad potvrdzuje vyrovnanú akosť Aloe Vera Drinking Gélov.

Certifikát pro materiál FSC

Všetky krabičky na produkty LR postupne nahrádzame certifikovaným materiálom FSC®. FSC® je všeobecne prospešná organizácia, ktorá sa v celosvetovom meradle snaží o podporu udržateľného lesného hospodárstva. Z lásky k životnému prostrediu a človeku.

Certifikát Aloe Vera

Kráľovna rastlín a naša hlavná ingrediencia pre perfektnú starostlivosť o zovňajšok aj organizmus. Naše produkty sa pýšia až 98 % Aloe Vera Barbadensis Müller. Náš Aloe Vera Gél získal certifikát od International Aloe Science Council (IASC) za najvyššiu kvalitu a čistotu – od pestovania až po spracovanie.

Certifikát německého ocenění

Naše produkty sú pravidelne oceňované prestížnymi cenami German Brand Award. Získali sme niekoľko ocenení v kategórii Vynikajúca značka v oblasti zdravia a farmaceutiky a mimoriadne uznanie za značku produktu roku.

Produkty LR LIFETAKT

LR LIFETAKT ponúka prvotriedne doplnky výživy pre Vaše zdravie, presne podľa Vašich individuálnych potrieb. Objavte prísun základných živín pre Vaše bunky a zoznámte sa s TOP špecialistami na výživu a imunitu. Naše bestsellery sa stanú Vašou dennou rutinou.

Produkty Microsilver

Unikátny rad Microsilver zameriavajúci sa primárne na starostlivosť o pokožku tváre, vlasy a ústnu dutinu. Zlúčeniny mikrostriebra a zinku pôsobia protizápalovo a antibakteriálne. Vďaka tomu sú produkty radu Microsilver patentované, alebo prihlásené k patentovaniu.

Produkty Aloe Vera

Ošetrujúci rad pre celú rodinu. Ponúka riešenie pre mužov a ženy všetkých vekových kategórií. Aloe Via myslí na najmenšie deti aj teenagerov, ktorým sľubuje v kúpeľni zábavu. Punc kvality garantuje špičkové zloženie s tými najlepšími prísadami.

Produkty parfémy

Objavte designové vône pre mužov a ženy pre každú príležitosť. Výrobným znakom LR vôní sú nadpriemerná výdrž vône a vysoký podiel parfémových látok s dlhodobou trvanlivosťou. Na základe dlhoročných skúseností s vôňami tvorí LR spolu s renomovanými medzinárodnými výrobcami parfémov vône „Made in Germany“.

Produkty značky Zeitgard

Rad ZEITGARD PRO - Vzhľad našej pleti má veľký vplyv na naše sebavedomie, preto jej musíme poskytnúť tú najkvalitnejšiu starostlivosť – od čistenia cez každodennú starostlivosť až po špeciálne doplnkové produkty. Inovatívne zloženie našich produktov starostlivosti o pleť Vám zaistí mladistvý vzhľad a oddiali prejavy starnutia až o niekoľko rokov!

Bruce Willis a parfémy


Svetovo známe celebrity Bruce Willis, Guido Maria Kretschmer a Christina Fereira spolupracujú so spoločnosťou LR na unikátnych vôňach. Vďaka tomu vznikajú úchvatné kompozície vôní so šarmom slávnych hviezd – vône s jedinečným charakterom a nezameniteľným rukopisom.